Refit

Tutku, deneyim ve uzmanlıktan güç alan tersanemiz, son teknoloji ürünü refit hizmetleri sunmaktadır. 15.000 metrekareden fazla alana yayılan çevre kontrollü tesislerimiz, 40 metreden 120 metreye kadar uzunluktaki refit projelerine ev sahipliği yapabilmektedir.

DEPO

Çalışmalarımız, iç ve dış mekanların inşası ve teknelerdeki üretim adımlarının doğrulanması ile ilgili her ayrıntıyı kapsayan bir süreçtir. Aslında Akyacht için yatlarımızdaki her detay depo gibi çok önemlidir. Size büyük, özel, iklim kontrollü bir depo ve entegre depo yönetim sistemi sunuyoruz.

MÜRETTEBAT HAYATI

Elbette tekneleriniz için özenle çalıştığımızdan mürettebatın yaşamı bizim için çok önemli. Dolayısıyla mürettebatın yaşam kalitesi, durumu, onlara neler sunabileceğimiz işimizin başarısı için önemli bir nokta. Biz tekneniz için yoğun bir şekilde çalışırken diğer yandan mürettebat boş zamanlarında doğanın tadını çıkarabiliyor. Örneğin, konumumuz merkezi bir yerdir, tersanenin özel fiyatları ile birkaç 5 yıldızlı otel seçeneği vardır. Tersanede özel, tam donanımlı bir mürettebat ofisi var. Mürettebatımızın hayatını daha kolay ve daha iyi hale getirecek olan konumumuzu detaylandırmak gerekirse, iklim kontrollü hangarlar, İstanbul'a bir saatlik sürüş mesafesinde ve tersane çevresinde farklı sosyal aktiviteler olduğunu söyleyebiliriz.

Örneğin Kartepe, Kocaeli'nin kayak merkezi olması nedeniyle kış turizmi yapmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir ilçesi. İlçede Kartepe Dağı'na yakın bir bölgede Kartepe Kayak Merkezi bulunmaktadır ve bu alan kış turizmi için oldukça uygundur. Kartepe Dağı Marmara'nın üçüncü büyük dağıdır. Doğanın güzelliği içinde kalınacak otellerin ve yemek yenilecek yerlerin olması mürettebatın hayatını güzelleştirecek bir lokasyondur.

Bir diğer örnek ise yakınımızda bulunan Sapanca Gölü. Sapanca, Sakarya ilimize ait olan, yeşilliği ve göl tesisi nedeniyle son zamanlarda kısa tatiller için tercih edilen, göl çevresinde birçok aktivitenin yapıldığı doğa içinde bir bölgedir.