Tersane Hizmetleri

PROJE YÖNETİMİ

Deniz tutkunu müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için bir yatı sıfırdan yaratıyor ve sizlere sunuyoruz. Bu elbette birçok farklı alanı, birçok farklı disiplini bir araya getiren bir süreç. Büyük Yat / Süper Yat inşa sektöründe Türkiye'deki yabancı müşterilere süreç verimli ve sonuç odaklı Proje Yönetimi, Mühendislik, İç Tasarım, genişletilmiş Maliyet Yönetimi - İngiliz Quantity Surveying modeline dayalı - Teknik Durum Tespiti, danışmanlık hizmetleri sunmak ve uluslararası müşterilere yurtiçi ve yurtdışında destek olmak amacıyla çalışıyoruz.

 

MÜHENDİSLİK

Mühendislik, her şeyin bir araya geldiği ilk noktadır. Bunu "birleştirme" olarak düşünebilirsiniz. Aslında, sofistike hesaplamaların, 3D modellemelerin ve detaylı üretim çizimlerinin oluşturulduğu ilk adımdır.  Mühendisliğe adanmışlık, sürekli yatırımlar, en son teknoloji - en son donanım ve yazılım... deneyimli Gemi İnşa Mühendisleri... Yatlar, kavramaktan hoşlanacağınız ilgi çekici ve karmaşık teknik ve mekanik işlemlerle doludur. Bir yat mühendisi tüm makine dairesi operasyonlarını yönetir ve özerklikten hoşlanan problem çözücüler için ideal bir pozisyondur. Ayrıca, bir mühendis gemideki tüm mekanik, elektrik, elektronik, sıhhi tesisat ve bilgisayar sistemlerinden sorumludur.

 

İMALAT VE DONATIM

AKYACHT'ta özel yapım, modern, lüks motor yat üretimi, güçlü ve doğru mühendislik geri bildirimlerini besleyen bir yolculuktur. Bu başlangıç ve yaratıcılık aşamasında hiçbir sınır yoktur. Söylediğimiz gibi, ilk çelik kesimi ve omurga döşeme töreninden yatın denize indirilmesi ve teslimine kadar devam edecek bir yolculuk gibidir. Üretim, önde gelen disiplinlerden biridir ve adanmış ve tutkulu ekibimiz onlarca yıllık uygulamalı deneyime sahiptir. AKYACHT proje ekibi, yat sahibinin temsilcileriyle yakın işbirliği içinde çalışır. Ekibimiz sürekli olarak eğitilen yüksek vasıflı çalışanlardan oluşur. Tersane tesislerimizin büyüklüğü ve gemi inşa konseptimiz, modüler, büyük boyutlu blok inşa yöntemi sunmamızı ve yüksek düzeyde prefabrikasyona izin vermemizi sağlar. Ayrıca, bağlantı parçaları, demirbaşlar, ekipman ve sistemlerle ön donanım... Tekne konstrüksiyonu yapımına, çelik kesim, mekanik, fitting, boru bağlantı, boya, elektrik ve marangoz atölyeleri ile başlıyoruz. Hepsi gelişmiş bir üretim süreci için  AKYACHT'ta tek bir çatı altında organize edilmiştir.

 

MARANGOZHANE

Ustalarımız tik, wengé, Macassar abanozu gibi özel malzemelerin yanı sıra vitray ve kavisli cam, mermer gibi malzemelerin nasıl işleneceğini çok iyi bilmektedir. Ustalarımız için elbette sonuçlar çarpıcı ve muhteşem olmalıdır. Bu bizim çalışma tarzımız. Akyacht, bünyesindeki iç mekan uzmanlarının yaratabilecekleri sınırsızdır: asıl zorluk malzemelerin doğru şekilde işlenmesinde yatmaktadır.