VICTORIOUS

85

VICTORIOUS
Mühendislik dehası ile lüksün mükemmel uyumu

85 metrelik (278,8ft) VICTORIOUS, Lloyd's sınıflandırmasına ve MCA LY2 uyumluluğuna göre inşa edilmiş çelik gövdeye ve alüminyum üst yapıya sahip, üst seviye teknolojiye ve yüksek mühendislik özellikleri ile dolu bir keşif yatı.

AKYACHT

Türk tersanesi Akyacht tarafından Michael Leach Design ve H2 Yacht Design'dan oluşan rüya gibi bir ekiple birlikte 2021 yazında teslim edildi ve Fraser tarafından yönetilen bir charter yatı olarak hevesli misafirlerini memnun etmeye devam ediyor.

Gemi Adı

M/Y Victorious

IMO/LR Numarası

1009912

Tescil Limanı

George Town

Bayrak

Cayman Adaları


Sınıflandırma Kurumu

Lloyds Register

Sınıf Gösterimi

✠ 100 A1 SSC Yacht (P) Mono G6
✠, LMC, UMS

İnşa Eden

AKYACHT

Yard Numarası

AY-001-16SA

SİZİN İÇİN HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

Olağanüstü bir özellikler listesine sahip. Alt güvertede büyük bir havuz, iki salon ve bar alanı, iskele ve sancakta deniz terasları, özel spor salonu, masaj ve bakım odası, hamam ve güzellik salonu bulunan 200 metrekarelik bir plaj kulübü ve sağlıklı yaşam merkezi bulunmaktadır. Ayrıca alt güvertede konuklar, çocuklar veya personel için çift kişilik ve iki yataklı kabinler bulunmaktadır. Alt güverteden köprü güvertesine hizmet veren bir asansöre basamaksız erişim vardır.

Ana güvertede bir çocuk oyun odası, katmanlı bir sinema salonu ve özel bir salona sahip tam kirişli bir VIP süit de dahil olmak üzere beş konuk süiti daha bulunmaktadır. Ana güvertenin kıç tarafında yatın dört tender'ından üçünün istiflenmesine ayrılmış devasa bir alan bulunuyor. Bunlar arasında 12,5 m'lik (41 ft) özel yapım alüminyum katamaran limuzin/plaj-lander, 11,6 m'lik sportif balıkçılık Fountain 38 ve bir RIB yer alıyor ve ayrıca su oyuncakları koleksiyonu için de kapalı bir istifleme alanı bulunuyor. Tekneler denize indirildiğinde, bu alan bir dizi konuk aktivitesi için potansiyel barındırıyor.

victorious
Tüm detaylar
YÜKSEK TEKNOLOJİYE SAHİP ÖZELLİKLERİ YAKINDAN İNCELEYİN

HER KATTA BAŞKA BİR DÜNYA

Köprü güvertesinde, sahip süiti kıç tarafa bakmakta olup, ebeveyn banyosu, gömme gardırop ve kıç terastaki jakuzi ve güneşlenme alanlarına erişim sağlamaktadır. Yan güverteler, köprünün ön tarafındaki oturma yerlerine doğru ilerlemektedir. Ayrıca üst güvertede personel kamarası olarak da kullanılabilecek iki çocuk kamarası bulunmaktadır. 12 kabinde 24 kişiye kadar misafirin konaklaması sağlanır.

Üst güverte tamamen eğlence ile ilgilidir. Kıç güvertede bir oturma barı, 16 kişilik açık hava yemek alanı ve banket oturma yerlerinin yanı sıra bir jakuzi ve güneşlenme minderleri bulunmaktadır. Yürüyen yan güverteler, aynı zamanda bir eğlence alanı veya güneşlenme salonu olarak da kullanılabilen ön güvertedeki dokun ve git helikopter pistine doğru ilerler. Gökyüzü salonunun içinde salon koltukları ve bir oturma barı, etrafı saran manzaraya sahip bir gözlem salonu ve önde bir baby grand piyanonun yanı sıra resmi bir yemek odası ve ikinci olarak daha samimi bir salon bulunmaktadır.

Yemek sonrası için güneşlenme güvertesinde kendi çalışan şöminesine sahip iki salon alanı ve ayrıca bir şarap mahzeni, humidor ve puronuzun tadını çıkarmak için kıç tarafta bir açık hava terası bulunmaktadır.

İkiz 1.475hp Caterpillar dizel motorlar ona 17 knot azami hız, 13 knot seyir hızı ve 14.000nm keşif yatı menzili sağlar. Ayrıca varışta konfor sağlamak için sıfır hız stabilizatörlerine sahiptir.

Sonsuz Maviliğe Yelken Açın

SUN DECK

BRIDGE DECK

UPPER DECK

MAIN DECK

LOWER DECK

TANK TOP